Dnešní Mládež

25. července 2009 v 23:46 | TaCi |  Mé názory
Včera, když táta přišel ve dvě z práce, přemýšlela jsem, co bych napsala do jedné ze svých povídek. Samozřejmě si všiml, že mám zapnutý počítač (hrála jsem karty, u těch se dobře přemýšlí a s kým jiným je mám hrát, když rodina nechce?). Přišel mě do pokoje a řekl mi, ať jdu spát. Odpověděla jsem mu, že za půl hodiny vyjde nová MANGA. Jako většina dospělých začal říkat, že normální děti v tuhle dobu, už dávno spí. Já se začala hájit tím, že dnesní mládež kouří, pije alkohol a bere drogy. On mi na to kývl, ale až od 19ti.

Ale to je trošku vedle. Dnešní děti berou drogy, chodí za školu,kradou , pijou alkohol a berou drogy. Proč? Jsou tu lidi, kteří to dělají proto, aby byli "CoOl", ale jiní, aby měli co dělat. Proč?
Lidi v našem věku (12-16), nemají co dělat. Každý dospělí si představuje teenagera, jak sedí nad učebnicemi celý den, nebo pomáhá v domácnosti. Ale jak se má děvče naučit vařit, když jí do 11 říkají fráze typu pozor je to horký, nespal se a ve 12 po ní chtějí, aby uvařila oběd.

Ale dneska je už jiná doba a většina to nedělá. Dneska by se děti nejradši bavili někde venku, ale kde? Tamhle jezdí auta a tamhle to je jen pro malé děti. Tamhle je hovínko od psa a tamhle je starej dědek s babkou. Tamhle je pán s kufříkem a kravatou a tamhle je osobní pozemek. Dneska pro ně není dostatek místa.
Takže, co jiného nám zbývá?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 26. července 2009 v 22:15 | Reagovat

Souhlasím. Spousta lidí z mé bývalé třídy začla na druhém stupni,kdy jsem přešla na gympl kouřit a pít. Jedna bývalá spolužačka hulí a celé víkendy je na "kalbách". Divím se,že rodiče to ani moc neřeší a v pohodě jí nechávají dávat si piercingy a utrácet tisíce za oblečení (ona je neustále v ochodních centrech). Přitom prospěch je velmi mizerný. A zbytek třídy na tom není o nic líp.
Nejenže ona osoba dělá co dělá,ale přiznejte- šli byste v deset na štědrý den (večer) ven? Většina normálních ne, ale ona ano.
Myslím,že mládež se dělí do dvou skupin - "ti častěj vídaní,špatní" a "zalezlí dobří".

2 sundresses sundresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 11:51 | Reagovat

I often read your blog and always find it very interesting. Thought it was about time i let you know, Keep up the great worklicensed mortgage banker
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama