Září 2009

Mé údajné já

4. září 2009 v 22:33 | TaCi |  O mě
S Great-mhery jsme si povídaly přes ICQ, jako jindy a Terka mi poslala takový test. Jelikož mě takové ty testy o povaze a podobně baví, ihned jsem si ho udělala. Výsledky?


2.9.2009

2. září 2009 v 19:10 | TaCi |  Deník
Dneska to se vstáváním bylo horší. Ale i přesto, jsem ve škole byla před zvoněním!
Cestou do třídy jsem si vyslechla tisíce přání ke včerejšímu svátku.
Naklusala jsem dozadu za Aný a povídali jsme si. Terka mi dala opozděný dárek k svátku a Aný bylo oznámeno přečtení jejího dárku - knížka Hana a Hana.

1.9.2009

2. září 2009 v 17:58 | TaCi |  Deník
Dneska začala škola. Výjimečně se mi vstávalo dobře. Měla jsem snídani a přišla jsem v čas. Byla jsem s Anetou Domluvená, že se setkáme před školou něco okolo 7:30-7:45. Vešli jsme do třídy a chtěli si sednou na naše místo z minulého roku - chyba. Seděla tam nová holka. Jmenuje se Petra. Kvůli tomu jsme si s Terkou a Aničkou sedli dozadu, což byl problém, protože já mám 5,5 a 6,5 a Áňa má nevím, asi 5 dioptrii, Terka je trošku menší a přes lidi pořádně nevidíme nikdo a Aný taky viděla jedno velký hovno, sice viděla nejlíp, ale stejně hovno!
Ale nastal další problém. Tím, že jsme si sedli dozadu, jsme zasedli jiným holkám místo. Tak jedna z nich šla za Petrou, jestli by si nepřesedla, ale ta "nosí brejle" (Má asi dioptrii, nebo kolik, tak na to sere a nenosí je.) Takže tam zůstat musela.
Během hodiny jsme řešili nevím co, neměla jsem náladu dávat pozor a radši jsem si povídala s Aný, c na táborech a podobně.
Po hodině, jsme zašli za třídní, jestli by nás zítra nepřesadila, že vzadu vidíme blbě. A taky jsme se zeptaly učitelka, kam zmizela naše žlutá zadní stěna. Vybarvili (asi) všechny třídy ve škole, takže zadní stěna bude tentokrát asi modrá!
Jelikož jsem dneska neměla tramvajenku, s Aný jsme šly domů pěšky. Na místě, na kterém se rozcházíme ke svým obydlíme, takzvaném Růžky, jsme si asi ještě půl hodiny povídali, pak jsme šly každá za svým. Já na PC, jako obvykle.

PS: To píšu tak často JSME?