2.9.2009

2. září 2009 v 19:10 | TaCi |  Deník
Dneska to se vstáváním bylo horší. Ale i přesto, jsem ve škole byla před zvoněním!
Cestou do třídy jsem si vyslechla tisíce přání ke včerejšímu svátku.
Naklusala jsem dozadu za Aný a povídali jsme si. Terka mi dala opozděný dárek k svátku a Aný bylo oznámeno přečtení jejího dárku - knížka Hana a Hana.Potom nás rozsazovali. Protože jsem slepá (5,5 a 6,5) "musím" sedět vepředu a Aničkou. Takže mě a Aný přesadila do druhý řady v řadě u okna, takže kantoři mají na nás super výhled. A Anička s Terkou jsou na námi. Já jsem v téhle řadě nikdy neseděla, takže je mi to strašně nepříjemný, hlavně, když "lahodná vůně" učitelů, se line i ke mě, jsem dvojnásobek nasraná. Aný má chronickou rýmu, takže nic necítí a k holkám se to už myslím nedostává! Já chci sedět na svém oblíbeném místě, odříznuté od hlučných lidí! ať žije druhá a třetí lavice u dveří.


Pak nám rozdali skřínky. Aný má myslím vedle mě, ale nevím, kde má Terka a Áňa má myslím, někde v prdeli. Zase to vymysleli inteligentně. Pár klíčů bylo ohnutých, ale naštěstí jen trochu, jinak by Aný měla skříňku buď se mnou, nebo někde vážně hluboko zastrčenou v prdeli.


"Konečně" nastala naše "první" alias třetí hodina. Byl to dějepis, který by se dal přežít, kdybych nebyla nasraná, proto na uklidnění jsem si malovala jednu mojí vymyslenou anime postavu. Kvůli další hodině nás si patnáct minut posílali z třídy č. 213, do třídy 013 ( 200, znamená patro 2 a 000 znamená patro 0.) Jako žádná zábava to nebyla. Nakonec jsme skončily v učebně 013. Měli jsme suplovaný zeměpis.
Potom následovala francouzština, která mě bavila. Učitelka nám rozdala papírky, kde jsme měli napsat nějakou věc z Francie, ale ne Paříž a věž. My s Aný jsme jako obvykle napsaly padesát věcí, ale měla se psát jen jedna věc. Njn,. Pak jsem musela vytáhnou tři lístky
- skupinu jedna. V té skupině jsem byla já, Honza (Naruto fan) a Cihla (novo starý žák, který se nám vrátil z Ameriky.)
Byla sranda. Učitelka se nás snažila naučit výslovnost jednoho lova (šyut/šuyt), což je myslím psst. Takže Francouzštinářka je OK!


Oběd. Velice strašidelná věc, ale levná hmota na modelování Dneska jsme měli těstovinový salát, takže to bylo OK. Pokecali jsme s holkami a vzaly si rohlík, mno, já jsem si vzala rohlík na cestu.


Na tramvajový zastávce jsme si s Aný daly jahodovou zmrzlinu a Lucka tříšť. V tramvaji nám ta tříšť trošinku stékala po rukou.
Potom už jen Aný šla ke kadeřníkovi, takže zítra se budu tvářit, že se nesměji :D!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 3. září 2009 v 16:12 | Reagovat

Hele, první byla zeměpiso-biologie ;)
Skříňku mám prosím kdesi tusi, ani neplánuji, že tam budu chodit (no dobrá, až nastane "nouze nejvyšší")

2 TaCi TaCi | E-mail | Web | 3. září 2009 v 16:54 | Reagovat

[1]: Sakry, ony nebyly ty hodiny jet dvě :D? Zkusím sve škole nespat xDD

3 Roman Roman | Web | 12. září 2009 v 0:52 | Reagovat

Dobrý den TaCi,jaký je dějepis na Vaší škole?Rád bych Vás pozval k návštěvě svého vážně nevážného blogu propagujícícho monarchii místo republiky - a poprosil Vás o komentář a ohodnocení, například článku o výuce dějepisu.Děkuji,hezký den,Roman.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama